Składy budowlane TSC to firma z branży budowlanej z siedzibą w Krobi w Wielkopolsce. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi. Działalność swoją opieramy przede wszystkim na dystrybucji materiałów budowlanych, usługach budowlanych i doradztwie. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku budowlanego pozwala nam zaoferować bogaty asortyment materiałów budowlanych, który sukcesywnie jest rozszerzany.

Budujesz dom? U nas kupisz materiały budowlane od fundamentu po dach. Posiadamy szeroką gamę produktów do budowy domu: cegły, bloczki, pustaki, cement, zaprawy budowlane, suchą zabudowę, dachy, rynny, okna dachowe, wszelkiego rodzaju systemy dociepleń, farby, mieszalniki tynków i farb, narzędzia, elektronarzędzia, produkty do aranżacji i pielęgnacji ogrodów jak również szeroki wybór kostek brukowych znanych producentów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Różnorodny asortyment pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta.

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych jak również atrakcyjne ceny. Wybierając sieć naszych Składów Budowlanych wybierasz Wysoką jakość w rozsądnej cenie!

W celu poszerzania wiedzy budowlanej sukcesywnie na terenie naszych Składów Budowlanych i nie tylko organizujemy specjalistyczne szkolenia produktowe. Uczestnictwo w nich pozwala na zdobycie dodatkowych umiejętności, które z pewnością przydadzą się w branży. DSC7904

 DSC7208

 DSC7586

 DSC7614

 DSC7836

 

 

 

a